Nesignováno - Rozbíječ kamene

Olej na plátně, 31x39 cm Nesignováno Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 44 cm

Nesignováno
154432. Rozbíječ kamene
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč