Neznámý autor - Mnichova chvilka

Olej na plátně, 110x48 cm Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

velký formát
Neznámý autor
154523. Mnichova chvilka
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč