Signováno nečitelně - Podobizna sestrer

Olej na plátně, 74x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 89 cm

Signováno nečitelně
154527. Podobizna sestrer
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč