Signováno nečitelně - Poslední slova

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x74 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

Signováno nečitelně
154438. Poslední slova
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 16:43:28 17068
1 000 Kč 30.01.2026 13:43:30 15681