Vladimír Havlic - Mokré Velikonoce

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Vladimír Havlic 1990. Rámováno.

o autorovi: 1944 – 2004
Malíř, sochař, grafik, publicista. Studoval Střední odbornou školu výtvarnou v Praze a VŠUP v Praze u prof. Muziky. Vedle malby a sochařství se věnoval loutkářské tvorbě a novinářské ilustraci. Žil a pracoval v Plzni, vyvíjel zde rozsáhlou kulturně politickou a publikační činnost, založil grafickou dílnu ČFVU v Plzni.

105665. Mokré Velikonoce
Dražba ukončena:30.11.2023 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč