Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Jehlice, slitina zlata 210/1000, hrubá hmotnost 1,55 g

..

51472. Jehlice, slitina zlata 210/1000, hrubá hmotnost 1,55 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:41:00

.. - Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, hrubá hmotnost 4,25 g

..

51467. Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, hrubá hmotnost 4,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:40:12

.. - Závěs, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 0,30 g

..

51471. Závěs, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 0,30 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:40:04

. - Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g

.

51455. Prsten s přírodním leukosafírem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - čejka, hrubá hmotnost 1,55 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:39:02

.. - Náhrdelník s brilianty starého brusu, cca 1 ct, zlato, 585/1000, hrubá hmotnost 4,75 g

..

51465. Náhrdelník s brilianty starého brusu, cca 1 ct, zlato, 585/1000, hrubá hmotnost 4,75 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:38:14

.. - Mušlová kamej, stříbo 800/1000, jehla zlato 585/1000, hrubá hmotnost 11,30 g

..

51469. Mušlová kamej, stříbo 800/1000, jehla zlato 585/1000, hrubá hmotnost 11,30 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:38:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, hmotnost 4,35 g

..

51461. Prsten, zlato 585/1000, hmotnost 4,35 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 42 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:35:02

.. - Závěs se syntetickým akvamarínem, stříbro 800/1000, znčeno platnou puncovní značkou Ag č. 5, hrubá hmotnost 5,75 g

..

51464. Závěs se syntetickým akvamarínem, stříbro 800/1000, znčeno platnou puncovní značkou Ag č. 5, hrubá hmotnost 5,75 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:33:00

.. - Náramek, stříbro 935/1000, značeno platnou puncovní značkou lilie, hrubá hmotnost 37,90 g

..

51463. Náramek, stříbro 935/1000, značeno platnou puncovní značkou lilie, hrubá hmotnost 37,90 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:32:00

.. - Prsten se syntetickým rubínem a kultivovanou perlou, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,35 g

..

51451. Prsten se syntetickým rubínem a kultivovanou perlou, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:31:56

.. - Prsten, stříbro, 800/1000, hrubá hmotnost 7,00 g

..

51462. Prsten, stříbro, 800/1000, hrubá hmotnost 7,00 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:31:40

.. - Náhrdelník s českými granáty a říčními perličkami, obecný kov

..

51457. Náhrdelník s českými granáty a říčními perličkami, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:30:30

.. - Náramek s českými granáty, obecný kov.

..

51458. Náramek s českými granáty, obecný kov.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:29:46

.. - Jehlice s českými granáty, obecný kov

..

51456. Jehlice s českými granáty, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:25:00

.. - Brož se safírem a syntetickým spinelem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 3,50 g

..

51454. Brož se safírem a syntetickým spinelem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:23:00

kolem roku 1900 - Granátový náhrdelník s ověsky, obecný kov

kolem roku 1900

51449. Granátový náhrdelník s ověsky, obecný kov

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:22:04

.. - Brož s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 3,05 g

..

51452. Brož s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 3,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:21:23

.. - Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou - Maďarsko, hrubá hmotnost 4,70 g

..

51440. Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou - Maďarsko, hrubá hmotnost 4,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 240 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:17:17

.. - Náramek s přírodními tyrkysy, obecný kov

..

51442. Náramek s přírodními tyrkysy, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:13:40

kolem roku 1900 - Večerní kabelka ve tvaru váčku

kolem roku 1900

51443. Večerní kabelka ve tvaru váčku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:13:36

Evropa - 4 diamantové knoflíčky do náprsenky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g

Evropa

51444. 4 diamantové knoflíčky do náprsenky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:13:00

Střední Evropa, kolem poloviny 19. století - Reliéf s motivem rodiny oplakávající otce

Střední Evropa, kolem poloviny 19. století

51438. Reliéf s motivem rodiny oplakávající otce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:12:10

kolem roku 1900

51441. Večerní kabelka ve tvaru váčku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:11:35

Evropa - Bílozlatý briliantový prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,15 g

Evropa

51437. Bílozlatý briliantový prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:06:00

konec 19. stol. - Granátová brož vícepatrová, obecný kov

konec 19. stol.

51433. Granátová brož vícepatrová, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:03:22

.. - Prsten se syntetickým rubínem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,15 g

..

51432. Prsten se syntetickým rubínem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:01:00

.. - Náramek, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 15,0 g

..

51431. Náramek, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 15,0 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 21:00:00

.. - Granátová brož - Oválný rámeček na memorabilie, obecný kov

..

51430. Granátová brož - Oválný rámeček na memorabilie, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:59:00

Karel Votipka - Prsten s přírodními opály

Karel Votipka

51425. Prsten s přírodními opály

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:54:00

Pavel Baxa - Dámský náramek s velkým vltavínem

Pavel Baxa

51424. Dámský náramek s velkým vltavínem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:53:00

. - Řetízek se závěsem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,95 g

.

51423. Řetízek se závěsem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,95 g

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 800 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:52:00

.. - Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g

..

51421. Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:50:00

. - Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,28 g

.

51405. Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,28 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 50 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:49:35

. - Náušnice s granáty, zlato 416/1000, hrubá hmotnost 6,85 g, kameny zasazeny ve stříbře

.

51420. Náušnice s granáty, zlato 416/1000, hrubá hmotnost 6,85 g, kameny zasazeny ve stříbře

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 4 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:49:00

. - Prsten s jantarem, obecný kov, hrubá hmotnost 10,20 g

.

51419. Prsten s jantarem, obecný kov, hrubá hmotnost 10,20 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:48:00

. - Prsten s přírodním ametystem, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 4,54 g

.

51414. Prsten s přírodním ametystem, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 4,54 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:47:59

. - Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

.

51418. Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:47:00

. - Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

.

51417. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:46:00

. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

.

51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:41:00

. - Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

.

51407. Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:40:34

. - Brož s galantním výjevem, obecný kov

.

51411. Brož s galantním výjevem, obecný kov

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:40:00

. - Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

.

51410. Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:39:00

. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

.

51409. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:38:00

. - Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

.

51408. Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:37:00

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE