Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Čechy 1. pol. 20. stol. - Vitrážová šperkovnice

Čechy 1. pol. 20. stol.

53820. Vitrážová šperkovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:29:00

Míšeň - Šálek s podšálkem

Míšeň

53819. Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:28:00

.. - Párové konzole

..

53266. Párové konzole

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:27:00

.. - Náušnice s českými granáty, hrubá hmotnost 3,83 g

..

53817. Náušnice s českými granáty, hrubá hmotnost 3,83 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:26:00

střední Evropa 19. - 20. stol. - Obláček s putti

střední Evropa 19. - 20. stol.

53812. Obláček s putti

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:24:36

Čechy 20. stol. - Pražské Jesulátko

Čechy 20. stol.

53263. Pražské Jesulátko

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:21:00

.. - Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století

..

53272. Koberec - Turecko, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:20:15

značeno Míšeň - Kávový servis Václava Laurina, pečetidlo a svatební fotografie Laurinových

značeno Míšeň

53276. Kávový servis Václava Laurina, pečetidlo a svatební fotografie Laurinových

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:20:00

Francie, počátek 20. století - Koberec

Francie, počátek 20. století

53274. Koberec

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:18:45

.. - Zlaté hodinky ministra vnitra Václava Noska, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, čistá hmotnost 6 g

..

53271. Zlaté hodinky ministra vnitra Václava Noska, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, čistá hmotnost 6 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:15:00

Německo, Wehrmacht - Šavle

Německo, Wehrmacht

53270. Šavle

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:14:00

.. - Závěs, zlato 580/1000, zančeno platnou puncovní značkou č. 4 Au liška, hrubá hmotnost 10,95 g

..

53258. Závěs, zlato 580/1000, zančeno platnou puncovní značkou č. 4 Au liška, hrubá hmotnost 10,95 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:13:00

.. - Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g

..

53269. Prsten zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35, hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Čechy - Náramek s českými granáty dvouřadý s rozetou

Čechy

53262. Náramek s českými granáty dvouřadý s rozetou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:12:10

Royal Dux - Stojící dívčí akt

Royal Dux

53264. Stojící dívčí akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:12:00

Evropa, 1. polovina 20. století - Album dobových fotografií - Města

Evropa, 1. polovina 20. století

53268. Album dobových fotografií - Města

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Francie 2. pol. 19. stol. - Stolní sloupkové hodiny

Francie 2. pol. 19. stol.

53267. Stolní sloupkové hodiny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:11:00

J. Stegmann Budweiss - Schránka

J. Stegmann Budweiss

53265. Schránka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:09:00

Německo, 2. polovina 19. století - Škola

Německo, 2. polovina 19. století

53239. Škola

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:06:12

Kudělka Valašsko - Chalupy na Valašsku - talíř

Kudělka Valašsko

53259. Chalupy na Valašsku - talíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:04:59

.. - Dámské hodinky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 21,20 g

..

53244. Dámské hodinky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 21,20 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:03:04

V.H. Mach - Odzemek

V.H. Mach

53253. Odzemek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:02:22

.. - Kříž na řetězu, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 liška, hrubá hmotnost 56,0 g

..

53240. Kříž na řetězu, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 liška, hrubá hmotnost 56,0 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 85 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:02:00

Kudělka Valašsko - Kaple na Radhošti - talíř

Kudělka Valašsko

53257. Kaple na Radhošti - talíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:01:14

Artěl - Dóza

Artěl

53254. Dóza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 21:00:05

2. pol. 19. stol. - Zlacené rámové hodiny

2. pol. 19. stol.

53242. Zlacené rámové hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:59:49

Evropa - Santa Maria

Evropa

53255. Santa Maria

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:59:00

1. pol. 20. století - Soubor 2 secesních váz z Vranovské Vsi

1. pol. 20. století

53248. Soubor 2 secesních váz z Vranovské Vsi

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:56:21

1. pol. 20. stol. - Ruský dělostřelecký kinžál

1. pol. 20. stol.

53252. Ruský dělostřelecký kinžál

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:56:00

Josef Václav Myslbek - Hudba IV.

Josef Václav Myslbek

53246. Hudba IV.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:55:54

Gustav Klimt - Talíř - Die Erwartung

Gustav Klimt

53250. Talíř - Die Erwartung

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:54:00

Míšeň, Hermann Behrnd - Míšeňská nádobka na hořčici a marmeládu se stříbrným příslušenstvím, stříbro 835/1000, Značeno puncem pro cizí zboží a půlměsícem pro Drážďany, hrubá hmotnost 250,10 g

Míšeň, Hermann Behrnd

53249. Míšeňská nádobka na hořčici a marmeládu se stříbrným příslušenstvím, stříbro 835/1000, Značeno puncem pro cizí zboží a půlměsícem pro Drážďany, hrubá hmotnost 250,10 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:53:00

Felca Incabloc - Pánské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,20 g

Felca Incabloc

53245. Pánské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,20 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:51:53

český sochař počátku 20. stol. - Dívka s účesem ve stylu Biedermaier

český sochař počátku 20. stol.

53247. Dívka s účesem ve stylu Biedermaier

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:51:00

Jan Kutálek - Don Quijote

Jan Kutálek

53243. Don Quijote

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:47:00

Moser - Vázička s oroplastikou

Moser

53241. Vázička s oroplastikou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:45:00

neznačeno - Soubor 3 mosazných předmětů

neznačeno

53225. Soubor 3 mosazných předmětů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:44:37

Ladislav Šaloun - Svatopluk Čech

Ladislav Šaloun

53227. Svatopluk Čech

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:44:12

Carl Knoll, Karlovy Vary - Secesní servis 5- ti osobní

Carl Knoll, Karlovy Vary

53230. Secesní servis 5- ti osobní

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:43:07

20. století - Gobelín

20. století

53238. Gobelín

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:42:00

Německo 1. pol. 20. stol. - Policejní bodák

Německo 1. pol. 20. stol.

53237. Policejní bodák

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:41:00

nesignováno - Milenci na kole

nesignováno

53220. Milenci na kole

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:40:00

Střední Evropa počátek 20. století - Nápojová souprava

Střední Evropa počátek 20. století

53236. Nápojová souprava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

19. století - Polyphon

19. století

53222. Polyphon

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:39:05

Aleš Cvrček - František Bílek

Aleš Cvrček

53235. František Bílek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:39:00

František Bílek? - Studie aktu

František Bílek?

53234. Studie aktu

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:38:00

Jindřich Halabala - Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka

Jindřich Halabala

53232. Dětský nábytek: Stůl, křeslo a pohovka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:37:35

Jan Kutálek - Sancho Panza

Jan Kutálek

53233. Sancho Panza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:37:00

. - Řetízek s přívěskem, výrobek je z obecného kovu, hrubá hmotnost 15,60 g.

.

53228. Řetízek s přívěskem, výrobek je z obecného kovu, hrubá hmotnost 15,60 g.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:36:36

počátek 20. stol. - Muž v klobouku

počátek 20. stol.

53207. Muž v klobouku

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 09.12.2020 20:36:18