Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Antonín Hála - U mlýna

Antonín Hála

306321. U mlýna

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:07:00

signatura  nečitelná - U statku

signatura nečitelná

306320. U statku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:06:00

Josef Schlesinger - Chalupy v zimě

Josef Schlesinger

306319. Chalupy v zimě

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:05:00

Josef Kilián - Na Slapské přehradě

Josef Kilián

306315. Na Slapské přehradě

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:04:44

Signováno nečitelně - Zimní procházka

Signováno nečitelně

306318. Zimní procházka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:04:00

Signováno nečitelně - Zimní krajina

Signováno nečitelně

306317. Zimní krajina

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:03:00

Jaroslav Pulec - Na kraji lesa

Jaroslav Pulec

306316. Na kraji lesa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:02:00

Ladislav Zoubek - Zimní krajina u Votic

Ladislav Zoubek

306314. Zimní krajina u Votic

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 09.10.2020 20:00:28

Joseph Führich - Disputace sv. Kateřiny Alexandrijské

Joseph Führich

50105. Disputace sv. Kateřiny Alexandrijské

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 70 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 21:26:51

2. pol. 19. stol. - Sv. Florian

2. pol. 19. stol.

50110. Sv. Florian

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:54:00

Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Madona

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.

50115. Madona

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:51:00

Evropa konec 19. stol. - Madona polopostava

Evropa konec 19. stol.

50108. Madona polopostava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:50:00

Střední Evropa 19. stol. - P. Maria Bolestná

Střední Evropa 19. stol.

50107. P. Maria Bolestná

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:48:27

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Abraham vyhání Hagar (Zapuzení Hagar a Izmaela)

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.

50093. Abraham vyhání Hagar (Zapuzení Hagar a Izmaela)

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 37 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:48:19

Rusko 19. stol. - Ukřižovaný

Rusko 19. stol.

50114. Ukřižovaný

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:46:00

F. Maischeider - Madona

F. Maischeider

50095. Madona

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:45:55

Čechy 20. stol. - 2 zdobená velikonoční vejce, tzv. klosterarbeit

Čechy 20. stol.

50113. 2 zdobená velikonoční vejce, tzv. klosterarbeit

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:45:00

pravděpodobně Rusko konec 19. stol. - Třídílná ikona

pravděpodobně Rusko konec 19. stol.

50112. Třídílná ikona

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:44:00

Rakousko konec 19. století - Nejsvětější Srdce Páně

Rakousko konec 19. století

50111. Nejsvětější Srdce Páně

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:43:00

střední Evropa konec 19. století - Madona s Ježíškem - 118 cm

střední Evropa konec 19. století

50109. Madona s Ježíškem - 118 cm

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 4 900 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:41:00

Evropa 19. století - sv. Antonín Paduánský

Evropa 19. století

50101. sv. Antonín Paduánský

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

2. pol. 19. stol. - Sv. Linhart

2. pol. 19. stol.

50091. Sv. Linhart

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:40:12

Čechy 1. pol. 19. stol. - P. Maria Pomocná

Čechy 1. pol. 19. stol.

50106. P. Maria Pomocná

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:38:00

Čechy 19. stol. - Soubor 3 závěsných kropenek

Čechy 19. stol.

50104. Soubor 3 závěsných kropenek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:36:00

Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol. - Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol.

50103. Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:35:00

Čechy poč. 20. stol. - Hrací obraz

Čechy poč. 20. stol.

50102. Hrací obraz

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:34:00

Evropa 19. století - Kristus Trpitel

Evropa 19. století

50100. Kristus Trpitel

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:33:50

1. pol. 20. stol. - Oplakávání Krista - pieta s anděly

1. pol. 20. stol.

50086. Oplakávání Krista - pieta s anděly

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:32:00

Rakousko konec 19. století - P. Maria - Neposkvrněné srdce

Rakousko konec 19. století

50098. P. Maria - Neposkvrněné srdce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:31:05

Evropa 19. - 20. stol. - Svatba v Káni Galilejské

Evropa 19. - 20. stol.

50099. Svatba v Káni Galilejské

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 800 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:31:00

Rumunsko 19. stol. - sv. Mikuláš Divotvůrce

Rumunsko 19. stol.

50096. sv. Mikuláš Divotvůrce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:30:55

Čechy konec 18. stol. - Panna Marie Svatohorská

Čechy konec 18. stol.

50097. Panna Marie Svatohorská

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:29:00

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

50094. Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:26:00

Čechy přelom 19.-20. stol. - sv. Josef s Ježíškem

Čechy přelom 19.-20. stol.

50090. sv. Josef s Ježíškem

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:25:19

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Madona della Sedia - volná kopie

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

50092. Madona della Sedia - volná kopie

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:25:17

Čechy poč. 20. stol. - Panna Maria - polopostava

Čechy poč. 20. stol.

50072. Panna Maria - polopostava

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:23:15

Evropa 19. století - Immaculata

Evropa 19. století

50087. Immaculata

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:23:00

podle Guida Reniho - Mater Dolorosa

podle Guida Reniho

50085. Mater Dolorosa

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:22:31

Střední Evropa 19. stol. - Oplakávání krista - pieta

Střední Evropa 19. stol.

50074. Oplakávání krista - pieta

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:22:20

Čechy 19. stol. - sv. Václav mezi anděly

Čechy 19. stol.

50079. sv. Václav mezi anděly

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:21:59

Čechy nebo Morava 18. stol. - Immaculata

Čechy nebo Morava 18. stol.

50088. Immaculata

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:21:35

Čechy 19. stol. - Krucifix

Čechy 19. stol.

50089. Krucifix

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:21:00

střední Evropa 19. - 20. stol. - Ukřižovaný

střední Evropa 19. - 20. stol.

50083. Ukřižovaný

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:19:31

Frans de Bruyn - Stvoření světa

Frans de Bruyn

50081. Stvoření světa

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:18:01

J. Wodička - Kristus v Getsemanech

J. Wodička

50068. Kristus v Getsemanech

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:17:38

Čechy 19. stol. - Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

Čechy 19. stol.

50084. Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:16:00

František Štorc - Nejsvětější trojice

František Štorc

50082. Nejsvětější trojice

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:14:00

Evropa - Bavorsko? 1604 - P. Maria - polopostava

Evropa - Bavorsko? 1604

50073. P. Maria - polopostava

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:13:34

Střední Evropa 19. stol. - Sv. František z Assisi

Střední Evropa 19. stol.

50080. Sv. František z Assisi

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:12:00

Čechy konec 19. stol. - P. Marie Ústecká

Čechy konec 19. stol.

50069. P. Marie Ústecká

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 08.10.2020 20:10:33