51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 2 800 Kč
Dražba ukončena: 21.10.2020 20:26:00
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
51383. Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 900 Kč
Dražba ukončena: 21.10.2020 20:20:00
51386. Kapesní hodinky tříplášťové, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 76,86 g
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 21 000 Kč
Dražba ukončena: 21.10.2020 20:15:00
51379. Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 21.10.2020 20:02:00
306406. Zima v Ujezdci
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:20:00
306410. Slezská krajina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:14:20
306411. Mladý malíř
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:11:25
306404. Trojice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 400 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:33
306409. V ateliéru I.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 100 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:19
306413. Květy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:00
306408. Dívka s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 6 500 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:08:55
český malíř kolem pol. 20. stol.
306407. Ležící akt
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 20.10.2020 20:03:00
306395. Tůňka v podzimní krajině
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 9 500 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:52:31
306400. Český Krumlov
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 7 500 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:45:20
306398. Žně v horách
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 2 700 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:13:39
306403. U cesty
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:09:00
306401. Pohled na Pražský hrad
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 800 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:07:00
306394. Panorama
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 700 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:06:43
306399. Žal
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 19.10.2020 20:05:00