Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
. - Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

.

51418. Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:47:00

. - Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

.

51417. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:46:00

. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

.

51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:41:00

. - Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

.

51407. Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:40:34

. - Brož s galantním výjevem, obecný kov

.

51411. Brož s galantním výjevem, obecný kov

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:40:00

. - Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

.

51410. Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:39:00

. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

.

51409. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:38:00

. - Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

.

51408. Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:37:00

. - Náušnice s brilianty starého brusu, 4x cca 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 1,87 g

.

51402. Náušnice s brilianty starého brusu, 4x cca 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 1,87 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:35:10

. - Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

.

51406. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:35:00

. - Manžetové knoflíky se smaragdy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,84 g

.

51404. Manžetové knoflíky se smaragdy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,84 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:33:00

.. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou 3 Ag trojvrší, hrubá hmotnost 32,70 g

..

51401. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou 3 Ag trojvrší, hrubá hmotnost 32,70 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:30:00

. - Prsten s diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,81 g

.

51400. Prsten s diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,81 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 800 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:29:00

. - Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

.

51399. Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:28:00

. - Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

.

51398. Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:27:00

. - Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty

.

51395. Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:26:28

Čechy přelom 19.-20. stol. - Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

Čechy přelom 19.-20. stol.

51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 800 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:26:00

. - Řetízek, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou S-61, hrubá hmotnost 3,08 g

.

51397. Řetízek, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou S-61, hrubá hmotnost 3,08 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 26,14 g

.

51392. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 26,14 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:25:13

. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 9,04 g

.

51394. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 9,04 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:23:00

. - Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g

.

51390. Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:20:05

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

51383. Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:20:00

. - Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

.

51388. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:18:41

. - Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

.

51389. Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:18:00

. - Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

.

51387. Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:17:56

značeno Remontoir - Kapesní hodinky tříplášťové, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 76,86 g

značeno Remontoir

51386. Kapesní hodinky tříplášťové, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 76,86 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:15:00

.. - Prsten, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,79 g

..

51374. Prsten, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,79 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 41 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:12:00

. - Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

.

51382. Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 7 500 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:11:00

. - Prsten s diamantovou rosetou a brilianty AOL, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 13,96 g

.

51380. Prsten s diamantovou rosetou a brilianty AOL, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 13,96 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:09:00

. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,70 g

.

51378. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:07:00

.. - Kapesní hodinky, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 24,65 g

..

51376. Kapesní hodinky, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 24,65 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:05:00

.. - Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

..

51372. Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

. - Prsten s vltavínem, zlato 500/1000, hrubá hmotnost 4,50 g

.

51384. Prsten s vltavínem, zlato 500/1000, hrubá hmotnost 4,50 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:03:42

značeno Omega - Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g

značeno Omega

51379. Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 21.10.2020 20:02:00

Leopold Musil - Zima v Ujezdci

Leopold Musil

306406. Zima v Ujezdci

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:20:00

Jiří Drozd - Slezská krajina

Jiří Drozd

306410. Slezská krajina

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:14:20

Ivan Dobroruka - Mladý malíř

Ivan Dobroruka

306411. Mladý malíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:11:25

Markéta Šimonová - Trojice

Markéta Šimonová

306404. Trojice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:33

Václav Beránek - V ateliéru I.

Václav Beránek

306409. V ateliéru I.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:19

Markéta Šimonová - Květy

Markéta Šimonová

306413. Květy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:00

Jaroslav Veris - Zamazal - Dívka s náhrdelníkem

Jaroslav Veris - Zamazal

306408. Dívka s náhrdelníkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:08:55

český malíř kolem pol. 20. stol. - Ležící akt

český malíř kolem pol. 20. stol.

306407. Ležící akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 20.10.2020 20:03:00

Gustav Macoun - Tůňka v podzimní krajině

Gustav Macoun

306395. Tůňka v podzimní krajině

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:52:31

signatura nečitelná - Český Krumlov

signatura nečitelná

306400. Český Krumlov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 7 500 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:45:20

Antonín Augusta - Žně v horách

Antonín Augusta

306398. Žně v horách

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:13:39

monogramováno nečitelně - U cesty

monogramováno nečitelně

306403. U cesty

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:09:00

Signováno nečitelně - Pohled na Pražský hrad

Signováno nečitelně

306401. Pohled na Pražský hrad

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:07:00

Jaromír Kunc - Panorama

Jaromír Kunc

306394. Panorama

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:06:43

Signováno nečitelně - Žal

Signováno nečitelně

306399. Žal

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 19.10.2020 20:05:00

Rudolf Hanych - Lovecké zátiší

Rudolf Hanych

306392. Lovecké zátiší

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 18.10.2020 20:15:04